Aktuality


 

TÝDEN PĚSTOUNSTVÍ

19.9.2018

V našem kraji se v posledním zářijovým týdnu uskuteční "Týden pěstounství", který vyvrcholí dne 29.9.2019 v Hradci Králové celodenní akcí u divadla Drak. Diamant je také do aktivit zapojen, a to v Jaroměři, Dobrušce a náš stánek naleznete také v Hradci Králové. Podrobné informace čtěte na plakátech, které zde uveřejňujeme...

PLAKÁTY ZDE, ZDE A ZDE

 

 

ZAHÁJENÍ PRÁCE S DĚTMI METODOU MY BACKPACK

7.6.2018

Včera v Diamantu proběhl úvodní workshop programu My Backpack s diamantovými dětmi, které do něj byly nominovány a informační schůzka pro jejich pěstouny. V následujících měsících budou děti vyškolenými pracovníky naší organizace doprovázeny procesem zpracovávání okolností jejich přechodu z původní rodiny do pěstounské péče. Vytvoření uceleného životného příběhu dítěte je důležité pro rozvoj jeho identity, napomáhá k jeho zakotvení v životě a k vytváření uspokojivých mezilidských vztahů.
Více o metodě na 
http://www.mybackpack.cz

Program je realizován i díky finanční podpoře http://www.terezamaxovadetem.cz/

 

 

 

ŠPINDL PRO PĚSTOUNSKÉ DĚTI - 1.6.2018

4.6.2018

Diamantové rodiny s námi páteční Mezinárodní den dětí oslavily výletem do Špindlerova Mlýna! Všichni jsme vyjeli lanovkou na Medvědín, kde si děti užívaly velké hřiště a dospělí nádherné výhledy do krajiny. Počasí nám přálo, bylo opravdu nádherně. Po obědě následovalo koupání a zábava v Aquaparku Špindl. Pan ředitel Ing. Pavel Nun a jeho personál udělali maximum pro spokojenost všech. Moc děkujeme!

Na zpáteční cestu domů byly všechny děti obdarovány malou pozorností, aby měly na náš výlet vzpomínku.

Děkujeme Nadačnímu fondu TESCO, díky jehož finanční podpoře jsme mohli akci uskutečnit.

Fotogalerie z akce

PODĚKOVÁNÍ ZA PODPORU SPOLEČNOSTI CZECHOSLOVAK GROUP

2.3.2018

Děkujeme společnosti holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a.s. za finanční podporu pro naše pěstouny! Celý nápad vznikl u naší milé kolegyně Páji Paškové, která je již několikátým rokem členem týmu a pomáhá nám s programem pro děti na našich akcích. http://www.dako-cz.cz/aktuality/sponzoring-zamestnancu-csg-v-hlavni-roli-dako-cz

 

 

PODPOŘTE NÁS, KDYŽ NAKUPUJETE

6.2.2018

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz

2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit

3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

 

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!